Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2017-03-17-08-52-16-203.jpeg

Ahojky holky tak já jsem zase v koncích, po předchozím grafu, kde jsem ovulovala následovala za 14dni ms, fajn teď mi další prisla už 19dc 8.3. A trvá doteď dnes 10dni, ale není to klasicka ms je to sice červené ale mám pořád jen intimku na které nic není pouze některé v útrobách a při utření, čípek je pořád hodně vzdálený, bt šílená, necítím se nijak zlé břicho neboli, krvácení se objeví a pak zase zmizí takhle půl dne jo a půl dne nic. Nevim zda mám nastavit nový cyklus nebo ne, ovulace dle teplot zatím vůbec neproběhla a to jsem dnes 28dc. Jsem zase tam kde jsem byla před tím když jsme se pokoušeli o mimco. Kontryhel bych ráda zase pila jako v minulém cyklu avšak nevím zda je toto nový či stále starý když se má pít od ms do ovulace. :nevim: Nevím vlastně nic.Uz 3dny zobu Ascorutin 2-2-2 a pijí vitamin C hořčík a vápník v tabletách, zatím beze změn. Pujduli k dr narve mi buď ten driják jménem Norethisteron co udělá víc škody než užitku nebo mi doporučí HA což nechci když jsem ji kvůli silným migrénám vysadila :zed: :zed: :zed: První měsíc po vysazení to byla taky šílenost to jsem neměřila ale červená políčka značí obdobi kdy a jak dlouho jsem spinila měla jsem to od 30.11 s menší přestávkou a končilo mi to až někdy v lednu a zase to špinění. V prvnim těhotenství mi v 18.tt zjistily hyperfunkci štítné žlázy a brala jsem eutrhyrox až do konce 6nedeli pak jsem byla 3*na kontrole a vždy v normě. Jen mi paní se. rekla že až se budeme pokoušet o druhé, ať za ní zase Zajdu a že uděláme vyšetření popr. nasadime lecbu

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...