samik nozka.JPG
Kupuju výhradně barefoot boty. Obě děti mají široké nohy ve špičce a neexistuje takzvaná "žirafková" bota, která by byla dostatečně široká. I u úzkých nohou je prostě problém, že ty špičky konvenční obuvi se většinou tak blbě zužují, že tlačí palce k ostatním prstům. Pak jsou z toho vbočené palce...Dávám k tomu nějaké obrázky, na jednom je noha na klasické vložce z běžné boty, to druhé je vložka z barefoot. Takže boty kupuju výhradně přes eshopy, předtím doma důkladně měřím - délku, šířku, hledím na výšku nártu, na to, jaký je kotník apod. A pak případně vracím :)
- Autor: poppaea
- Vloženo: 20.03.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána