Zpět na web

  • načítám...

IMG_5184.JPG

Tady je nas britsky aristokrat :D Ryby, lososa nezere, zkousela jsem i tolstolobika a taky ne.Ale urcite je zkus. Davam hodne tunakove a jine rybi konzervy od Animondy Carny ocean a ty mu jedou. [citace] **"@stinga":https://www.emimino.cz/profil/stinga/** píše: my kočkám syrové maso přemražujeme - ve vepřovém může být teoreticky parazit, kuřecí dáváme bez mražení [/citace] Parazit muze byt i v hovezim, vlastne ve vsem. V kurecim zas salmonela, listerie, campilobacter.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...