Zpět na web

  • načítám...

IMG_6717.JPG

Tak já taky..:) první v pátek, další dva včera ráno. Zítra zkusím znovu, jestli bude druhá čárka silnější. Ale jsem z toho trošku v rozpacích - minulou neděli jsem dostala menstruaci, jenže takovou "jinou" - jen krev, skoro žádná sliznice, ani skoro žádné bolesti... a s malým špiněním to pokračuje doteď. V pátek už mi to bylo divné, že ještě pořád, protože jindy končí cca po 4 dnech. Zkusila jsem test a bylo to :))) Jenže nechápu, že pořád špiním a pobolívá mě občas v podbřišku (jsem z toho všeho vyplašená, bylo by to první mimčo..). Navíc za týden máme svatbu :D Snad bude vše v pořádku, uvidíme u Dr...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...