20170503_094300.jpg
Koupila jsem si tyhle vitamíny, tak mám aspoň dobrý pocit, že pro miminko něco dělám.
- Autor: Helenka 77
- Vloženo: 05.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Koupila jsem si tyhle vitamíny, tak mám aspoň dobrý pocit, že pro miminko něco dělám.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána