Zpět na web

  • načítám...

20170505_103325.jpg

Ahoj holky, zase jsem tu :lol: Vcera vecer jsem si pichla injekci na vyvolani ovu, zítra nás čeká IUI. Tohle jsou moje ovu testy, mám zkoušet ještě odpoledne jestli bude pozitivni? Tyhle dva dělí 3 hodiny. Byla by to moje první ovu v zivote :-)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...