IMG_8747.JPG
Ahoj maminky :mavam: Muzu se k vam přidat? :P Tehotenska kalkulačka mi rika, ze jsem v 5.tt 4+6, takze čerstve v tom. Z testu uz o tom vim tyden. Prodělala jsem loni v záři samovolny potrat a tohle jsme rozhodne neplanovali, proste jsme si posledni dva měsíce moc nedávali pozor a bum :oops: Jeste nejsem ani objednána k doktoru, myslim, ze je moc brzo, ale koncem tohoto tydne uz se asi objednám. Zatim mi nic moc neni krome obřích bolavych prsou, občasných bolesti v podbrisku a naladicka se mi občas zhoupne rychlosti blesku. Jak se daří vam? Mimochodem jste me holky strašně pobavily vašimi komentáři k drahým polovickam :lol: to jsem umirala smíchy :palec: Jo, a ziju v Austrálii, tak proto pisu v tak divnou hodinu :lol: jinak ted duch na prvni fotce je foceny třetí den zpozdeni vecer a ta dálnice za dva dny rano 8o tak snad je tam jeden prcek! :D
- Autor: Kangaroo
- Vloženo: 08.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána