DSC_1063.JPG
"@Martis83":https://www.emimino.cz/profil/martis83/ jee, to je nádhera, moc moc gratuluji :potlesk: :dance: máš to krásně silné! Kdy půjdeš na krev, ve čtvrtek? Já mám tu druhou čárku fakt slaboulinkou :?
- Autor: Mermaid983
- Vloženo: 09.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána