Zpět na web

  • načítám...

DSC_1063.JPG

"@Martis83":https://www.emimino.cz/profil/martis83/ jee, to je nádhera, moc moc gratuluji :potlesk: :dance: máš to krásně silné! Kdy půjdeš na krev, ve čtvrtek? Já mám tu druhou čárku fakt slaboulinkou :?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...