Zpět na web

  • načítám...

20170520_134133.jpg

Tak právě udělanej test, ráno prostě nestíhám, dělám od tří. Začínám se vážně strachovat ze to leze tak pomalu.. dnes jsem 14 DPO :think: :,(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...