20170520_134133.jpg
Tak právě udělanej test, ráno prostě nestíhám, dělám od tří. Začínám se vážně strachovat ze to leze tak pomalu.. dnes jsem 14 DPO :think: :,(
- Autor: Kuhnice
- Vloženo: 20.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána