WP_20170521_19_49_11_Pro.jpg
Ahojky holky, dnes jsem se odvážila udělat si test a zdá se mi že tam něco vidím. prosím vyjádřete se mi k obrázku. kamarádka říkala ať to dám do negativu že to půjde lépe vidět. byla hloupost dělat test teď navečer mám 30 dní od poslední menstruace. Nevím zda tam vidím ducha :-) při minulém těhotenství jsem testovala až cca v 6tt a tam byli čárky dvě jak vyšité i při testování odpoledne. Každopádně to zkusím hned ráno jestli to nebude lepší.
- Autor: mona.xxx
- Vloženo: 21.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána