Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170519_164215.jpg

"@Mercury":https://www.emimino.cz/profil/mercury/ děkuji ti za uklidnění, já si taky myslim ze až uvidím :srdce: tak budu klidnější i kdyz pak přijdou další vyšetření 8o já jdu na dalsi ultrazvuk 2.cervna to bych měla být mezi 7-8 tt tak snad tam něco uvidím 8o protože to moje mi přijde opravdu hodně malinký. Tady přidávám fotku kdyztak nápis svůj názor :) jinak taky přeji aby vše proběhlo v pořádku, já byla teď se ségrou na screeningu a naštěstí vše bylo v pořádku i když ji doktorka strasila že je v nějaký šedý zone :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...