20170605_123559.jpg
"@Krteckovi":https://www.emimino.cz/profil/krteckovi/ "@Lucie343":https://www.emimino.cz/profil/lucie343/ Ale no tak holky, co to tady čtu?! Je snad nad slunce jasný že ty naše prcky máme a jsou v pořadku. Já to prostě vim. Tak například jsem se dneska oblíkala před zrcadlem a myslela jsem že upadnu. Mé jindy zatažitelné břicho nejde zatáhnout ani za nic. Jsem v 7+1tt a sestra měla takové bříško už ve 4tt takže hledejte klady holky a koukejte toho prcka rozesmívat místo naprosto zbytečnejch obav :srdce: všechny to dáme! A pro pobavení... no hubená jsem nikdy nebyla ale aspoň to šlo zatáhnout.
- Autor: Kuhnice
- Vloženo: 05.06.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána