DSC00030.JPG
Ahoj holky jakou máte zkušenost s těmito testy? na testu včera odpoledne duch, ráno nic!!!, odpoledne duch, teď zase večer duch. Ten test jsem rozebrala a přijde mi, že tam kde je silnější duch tak i ta buněčina nahoře je obarvená barvivem..je to chyba testu??
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 06.06.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána