Zpět na web

  • načítám...

DSC00030.JPG

Ahoj holky jakou máte zkušenost s těmito testy? na testu včera odpoledne duch, ráno nic!!!, odpoledne duch, teď zase večer duch. Ten test jsem rozebrala a přijde mi, že tam kde je silnější duch tak i ta buněčina nahoře je obarvená barvivem..je to chyba testu??

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 06.06.17

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...