Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2017-06-13-10-21-59_1.jpg

"@Ajinka91":https://www.emimino.cz/profil/ajinka91/ tak ms pořád nikde, mela prijit dneska a nic a graf mám takhle ale 8.6 jsem zaznamenala plod.hlen tak nevím, podle bt ale to neodpovídá :think: :nevim: občas me bolí v podbřišku jako by mela ms dojít uz 2 dny, ale furt nic.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...