Zpět na web

  • načítám...

19243992_10209833052608424_2026423253_n.jpg

Ahoj holky, prosím pomoc.. Mudr už u nás dnes není, abych ji zavolala a skočila tam.. Dcerka poslední tři dny teploty (38,4), dva dny paralen čípek, včera už jen viburcol homeopatika - lezou jí zoubky, posledních 7 týdnů s nimi bojuje, všechny jedničky už má venku a dva dny zpět jí začala lézt dolní dvojka.. Takže teploty jsem přisuzovala tomu, navíc je měla až večer, přes den vždy ok.. A dnes ráno jsem jí na paži objevila červený flíček.. Myslela jem, že jí třeba štípnu komár, ale nikdo jiný doma poštípaný nejsme.. A teď když jsem jí šla přebalovat jsem našla druhý wtejný flíček na předloktí druhé ruky a navíc má i pupínky na bříšku/boku. Takže mi nepřipadá, že by to bylo od komára.. Kůže je hladká, flíčky vystouplé nejsou.. Nevíte, co by to mohlo být??:-( Neštovice se mi nezdají, neměli jsme je kde od koho chytit… Prosím radu.. Děkuji.. Edit: nic nového nejedla ani nepila, navíc je na UM, takže tím že bych snědla něco vadného a pak nakojila to taky není…

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...