Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170628_113006.jpg

Ahoj holky posilam vam moji dcerusku :srdce: 4.7. ji budou tri mesice :) Adelka ma na hlavicce hemangiom ktery byvmel za nejaky ten rok zmizet. Pry je to nezavadne, jen kosmeticka vada

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...