IMG_20170628_113006.jpg
Ahoj holky posilam vam moji dcerusku :srdce: 4.7. ji budou tri mesice :) Adelka ma na hlavicce hemangiom ktery byvmel za nejaky ten rok zmizet. Pry je to nezavadne, jen kosmeticka vada
- Autor: kratjana
- Vloženo: 29.06.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána