IMG-782964c289f4bd3ec13ed42438af1a57-V.jpg
Tak fakt dekuji za rady, nechapu vubec jak nam rekla mazat mazat mazat a ten krem kdyz se to melo susit a normalne jsem strasne rada ze jsem zalozila diskuzi jelikoz pri představte jake by to mela dneska kdybych pokračovala v tom kremu me uplne desi. Mazu tim sudokremem a velka zmena od včerejška
- Autor: pistamonta
- Vloženo: 30.06.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána