Zpět na web

  • načítám...

DSC_1061.JPG

Dobrý večer. Připadá vám to jako spálová vyrážka? Spálová angína neproběhla, dítě se chová normálne, nic nebolí, je bez teplot. Vyrážku má na hrudníku a bříšku.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 12.07.17

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...