DSC_1061.JPG
Dobrý večer. Připadá vám to jako spálová vyrážka? Spálová angína neproběhla, dítě se chová normálne, nic nebolí, je bez teplot. Vyrážku má na hrudníku a bříšku.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 12.07.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána