IMG_20170715_105134.jpg
"@Barbora1993":https://www.emimino.cz/profil/barbora1993/ díky za ochotu a za optání, nějak jsem to stvořila, sice nejsem žádný poeta ani motorkář(tak jsem to pojala tak všeobecně),ale bude to stačit :lol: :nevim: "Vždy je velkou otázkou, zda dojedu do cíle... Ať je mi let kolik chce, jsou to nejkrásnější chvíle." "Nezestárnu doma nudou, věk nehraje roli... rozhodně mě doma nesežerou moli." Ono je to totiž rychlá akce už na dnešek, obrázek jsem "splácala"rychle, ale myslet mi nešlo. Chtěl tu 50-tku přejít(nechválí se tím),ale nakonec se rozhodl to trochu oslavit, proto tak na poslední chvíli.
- Autor: axlpol
- Vloženo: 15.07.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána