1500487952035.jpg
Ahoj holky! :)) Mám dotaz na "zahradnice". :) Už asi 2hým rokem mám tzv. Happy Bambus - dračinec (takový kroucený) pěstovaný ve váze s vodou - občas použiju v kýžené době trochu hnojiva a daří se mu fajn. Přítel mi asi 3 měsíce zpátky koupil takový malý bambus v ozdobné mističce v hlíně, ale začal žloutnout a uvadat, tak jsem o ocvikla a dala do vázy s vodou a ujal se. Je tedy lepší ho nechat v té vodě ve váze (já ji měním tak den nebo obden) nebo zasadit do květináče s hlínou? Jo a máte některá zkušenosti s tím, když u tohoto bambusu začnou žloutnout listy a co to může způsobovat nebo jak tomu předejít? Přikládám fotky - ten v červené váze je ten starší. Děkuji za případné názory a přeji hezký večer ;)
- Autor: lavazza2
- Vloženo: 19.07.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána