1978679b8a32265ded9ba818db610f9a--canopy-dorm-bed-bed-curtains-diy.jpg
Tohle tema mne moc zajima, vzhledem k tomu, ze sami mame 2+1. Puvodne to byl 2,5+1, byla zde takova malinkata mistnustka o 7 metrech ctverecnich. Podle zakona se nesmi nic pod 9m tusim pocitat jako mistnost. Co si vybavuju, tak mela mistnost 2 x 3,5m tusim. Mistnost jsem zrusila, protoze jsem ji spojila s obyvakem a dostala tak vetsi mistnost. Rodice mne od toho hodne odrazovali. Pry to bude fajn pokojicek pro dite nebo loznice pro nas. Jenze ta mistnost byla vazne mala a ja ji jeste o neco zmensila, protoze jsem posouvala zdi v byte. Tak jsem to rozpustila a mame na panelak velkorysy obvak o 24m. No nic, ditko je na svete a mozna casem pribude druhe. Zatim spi mala s nami v loznici, jeste ji neni ani rok a klidne by mohla spat dal az do 2 let, ale co pak? Obyvak je dost velky, takze tam se postel vleze v pohode. Bude stat v tom koute, kde puvodne byla ta mala mistnost, ktera uz neni. Premyslim, zda ji tam jen tak vrazit do prostoru, nebo se pokusit o nejake zdani soukromi a kolem dokola nainstalovat lehoulinky zaves, ktery se pres den stahne ke zdi, aby nezavazel a v noci roztahne? Neco na zpusob viz fotky.
- Autor: warita
- Vloženo: 22.07.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána