Zpět na web

  • načítám...

IMG_0454.JPG

Tady je foto toho obarveného bebecaru, jak se to propilo do švů uvnitř boudičky a u druhé fotky jsem měla zalepené pruhy izolepou ale stejně to prosáklo do krajů, takže jsem nakonec nastříkala i ty pruhy. Ale šlo to pak krásně ke korbičce a bouda byla hezčí než korbička.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...