IMG_0454.JPG
Tady je foto toho obarveného bebecaru, jak se to propilo do švů uvnitř boudičky a u druhé fotky jsem měla zalepené pruhy izolepou ale stejně to prosáklo do krajů, takže jsem nakonec nastříkala i ty pruhy. Ale šlo to pak krásně ke korbičce a bouda byla hezčí než korbička.
- Autor: OMiLu
- Vloženo: 26.07.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána