Zpět na web

  • načítám...

image-0-02-05-86af51c098aeb622276402fb819baa7cf303c4015f000cd00b335e9871038814-V.jpg

No, vsechny prispevky kolem albixonu me docela desi.My uz mame bazen od kvetna v zemi a nic s tim stejne nenadelame.Jen budu doufat, ze problemy nebudou. :think: pridavam par fotek

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...