Zpět na web

  • načítám...

IMG_1076.JPG

Ahojky, Psala jsem na začátku diskuze, termín jsem měla 11.8 ale skrze vysoký tlak a protilátky mi byl porod vyvolán v domluvený termín 31.7.2017. Chci jen trošku povzbudit, v 10 hod mi zavedli tabletku, v 11.30 začaly slabé menstr. bolesti, ve 12.30 už silnější, které jsem musela už prodýchávat a cca ve 12.45 začaly bolesti, které me nutili tlačit. Po zavolání sestry, která mi řekla ze rodím, se Davídek na 3zatlačení narodil s míry 3,5kg a 51cm. Byl to rychlý a krásný porod bez nastrihu a šití. Ve čt. nás pustili domů. :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...