- Autor: Navli
- Vloženo: 22.09.11
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
AndreaSlajsova
9.6.13 17:47
- Upravit
19.6.17 15:33
Duch na 1 testu a na druhým u jiné značky nic
Dobrý den.
Včera jsem měla slabounkyho ducha na testu dneska sem si dělala další od jiné značky (mamatest 10) a nic… Mám bolesti v podbřišku spinim už od pátku a to střídavě. Jednou spinim pak zas ne a takto to je celou dobu. Prosím o názor:( ![]()
- načítám...
- Zmínit
2.4.19 19:55
No tak holky nevim muj test je tam duch nebo se mi to zda ![]()
Příspěvek upraven 02.04.19 v 20:12
- načítám...
- Zmínit
Ahojky potrebuji poradit delála jsem si test vyšel mi dle mého duch muze mi nekdo poradit kdyz poslu foto?