Zpět na web

  • načítám...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
AndreaSlajsova
9.6.13 17:47

Ahojky potrebuji poradit delála jsem si test vyšel mi dle mého duch muze mi nekdo poradit kdyz poslu foto?

  • Upravit
19.6.17 15:33

Duch na 1 testu a na druhým u jiné značky nic

Dobrý den.
Včera jsem měla slabounkyho ducha na testu dneska sem si dělala další od jiné značky (mamatest 10) a nic… Mám bolesti v podbřišku spinim už od pátku a to střídavě. Jednou spinim pak zas ne a takto to je celou dobu. Prosím o názor:( :nevim:

  • načítám...
  • Zmínit
7
2.4.19 19:55

No tak holky nevim muj test je tam duch nebo se mi to zda :,(

Příspěvek upraven 02.04.19 v 20:12

  • načítám...
  • Zmínit
7
2.4.19 20:03

Ja to mam take nevim je tam duch nebo ne take mne bolí podbrisku

  • načítám...
  • Zmínit
1
25.1.23 13:03

Šikmá čárka

Holky a co tohle? To by mne nikdy ani nenapadlo…

  • načítám...
  • Zmínit