Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170810_211156.jpg

Ahoj holky, taky chodite na kontroli (poradna pro tehotne) 1x za mesic? Od zacatku jsem na neschopence, na zacatku to bylo 2x po 14 dnech a pak po mesici.Taky mate briska? Ja si neumim predstavit jak budu vypadat v lednu kdyz tedka mam takove brisko, foceno vcera kdy jsem byla 16+0tt.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...