Zpět na web

  • načítám...

15+6.jpg

Čauky holky, tak máme ještě dohru z nemocnice.. Našli mi nějakou bakterii, vůbec nevim z čeho a musela jsem dneska na epidemický odd. Dali mi vědět večer a já nervama v noci ani nespala. Naštěstí už jsem v pořádku, ale bůhví jak dlouho jsem to v sobě měla, je totiž docela možné že jsem celé měsíce tak ukrutně zvracela kvůli tomu. :zed: :zed: :zed: Naštěstí to prcka neohrožovalo a stále rosteme až až. Takže všem holkám který maj podezření že zvracej až moc, radši jděte hned. Lepší 100x zbytečně než jednou pozdě :zed:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...