IMG_3914.PNG
Hoooolky, nemůžu věřit svým očím!!! Je taaaam!!! :dance: :dance: :dance: Já to nechápu! A taková tlustice! :D Celou noc jsem se budila, strašně mě bolí břicho - chvílema jako při menzes. Už jsem se naštvala a šla si ten test udělat. Dnes jsem teprve 8. den po KET! :D Bojím se, aby bylo vše v pořádku. Špinění přestalo už včera, ale ta bolest :nevim:
- Autor: Dorrie
- Vloženo: 24.08.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána