Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170824_043719.jpg

Tak holky, nevydržela jsem pochyby a udělala si Clearblue test (fotka níže). Počáteční radost vystridala obava. Přítel v červnu chytil boreliózu, nasadil ATB a šel po nějaké době na testy. No a dnes mu řekli, ať si zajde pro další ATB, že tam ještě nějaká reakce je. Myslíte, že se to nějak mohlo přenést na miminko? :-( Za týden jdu k doktorovi, tak mu to samozřejmě řeknu, ale mám strach, aby to treba nezpůsobilo ZT :,(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...