IMG_20170824_043719.jpg
Tak holky, nevydržela jsem pochyby a udělala si Clearblue test (fotka níže). Počáteční radost vystridala obava. Přítel v červnu chytil boreliózu, nasadil ATB a šel po nějaké době na testy. No a dnes mu řekli, ať si zajde pro další ATB, že tam ještě nějaká reakce je. Myslíte, že se to nějak mohlo přenést na miminko? :-( Za týden jdu k doktorovi, tak mu to samozřejmě řeknu, ale mám strach, aby to treba nezpůsobilo ZT :,(
- Autor: Jaskat
- Vloženo: 24.08.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána