images.duckduckgo.com.jpg
[citace] **"@aiwwa":https://www.emimino.cz/profil/aiwwa/** píše: Montérky, strniště a ruce od oleje :mrgreen: [/citace] Tak to se stav :jazyk: Dcera si koupila Dodgku a já to musím procpat ve Virginii technickou - brzdy, řízení a svařit vejfuk plus co pod tím ještě najdu. První vozidlo který jsem se naučil do šroubku byl ruskej tank T-55 a od tý doby se to se mnou vleče. Prokletí lidí co uměj všechno spravit je to, že maj furt co dělat. Pro ilustraci, Dodge Ram, moje dcera je totiž městská slečinka, víme? :mrgreen: :mrgreen:
- Autor: KalamityJohn
- Vloženo: 25.08.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána