IMG_20170825_213316_159.jpg
Tak jsme vcera vecer z moji mamkou budouci babickou vytahli vsechni oblecky z krabice, neco koupeného neco darovaného a neco z bazarku az z Anglie :D no aby jsme mrkli co uz mame no a mame toho asi uz hodne :lol: ted uz jen pockat az budou v obchode zimni oblecky jelikoz nemam zadny bačkůrky a rukavičky no a pry neco pekneho na cestu z porodnice :P takze ted uz budu nakupovat jen to okolo jako kocarek postýlku vanicku atd... no az bude skrin musim obleceni srovnat podle velikosti at se v tom vic vyznam :lol: jo a budem ted objednavat mantinely a hnizdecko do postylky no neni to sranda vybrat latku :zed:
- Autor: DDeniska
- Vloženo: 26.08.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána