- Autor: Emilie
- Vloženo: 04.10.11
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
4.10.11 13:36
pěkná velká kuchyňka … nebydlet v paneláku, taky chci mít takovou. a moooc se mi líbí ta barva dřeva,nadčasová
super
- načítám...
- Zmínit
4.10.11 13:54
Tak ta je úplně supr-tak krásně zabydlená a útulná-nemám ráda sterilní přeuklizené všechno ![]()
- načítám...
- Zmínit