Zpět na web

  • načítám...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3157
4.10.11 13:23

Super :-) Konečně vidím fotku kuchyně kde snad někdo i bydlí :-))

  • načítám...
  • Zmínit
1505
4.10.11 13:36

pěkná velká kuchyňka … nebydlet v paneláku, taky chci mít takovou. a moooc se mi líbí ta barva dřeva,nadčasová :palec: super

  • načítám...
  • Zmínit
607
4.10.11 13:54

Tak ta je úplně supr-tak krásně zabydlená a útulná-nemám ráda sterilní přeuklizené všechno :-)

  • načítám...
  • Zmínit