IMG_2200.JPG
"@Teressska":https://www.emimino.cz/profil/teressska/ Joo to on Šikula zase je :) dokonce i u toho curani, kdyz u uklizeni schválně před nim hudrujeme, tak sedí a trepe se trochu, takze podle me moc dobre chápe, ze tohle se nedělá. A kdyz doma louzicka neni, tak dostane piškotek a to je pak radosti :D šikovný a chápavý je, ale nekdy si proste nedá říct. Což my chapem, je to stěně a chce dovádět s námi, ale nějaké mantinely mu nastavit chci, tak jsem se chtela poradit se zkušenějšími, at neudělám treba nějakou zásadní výchovnou chybu :)
- Autor: loula
- Vloženo: 12.09.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána