Zpět na web

  • načítám...

KEN1213131601_HIKEPORT MID STRAP WP JR.jpg

Kupuju vyšší teplejší přechodovky a chodí v tom celý studený podzim a v zimě, pokud nenapadne sníh. Jsme v nížině a zimní boty zrovna moc neužijem. Loni jsme měli Vikingy a byly boží, dneska jsem koupila Keen. Viz obrázek. Podobné vyšší boty s membránou dělá ještě Geox, ale jsou užší.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...