KEN1213131601_HIKEPORT MID STRAP WP JR.jpg
Kupuju vyšší teplejší přechodovky a chodí v tom celý studený podzim a v zimě, pokud nenapadne sníh. Jsme v nížině a zimní boty zrovna moc neužijem. Loni jsme měli Vikingy a byly boží, dneska jsem koupila Keen. Viz obrázek. Podobné vyšší boty s membránou dělá ještě Geox, ale jsou užší.
- Autor: Elenloth
- Vloženo: 20.09.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána