Fotografie1076.jpg
"@kalicka":https://www.emimino.cz/profil/kalicka/ Ahojky,nesmutni a zkus to :hug: :hug: :hug: hele nám vyšel až 10tý pokus :jazyk: :jazyk: byl to mazec 4velké IVF a 6 minimálek 8o 8o na jednu jsme si odskočili k Apolináři a pak se mooooc rádi vrátili do Liberce, vypadalo to už fakt beznadějně, už jsem nereagovala na klostík, přemýšlela jsem o darovaných vajíčkách a pak to vyšlo 8o 8o 8o vůbec jsem tu tenkou čárku na testu nebrala vážně a teď tu řádí jak černá ruka :lol: :lol: :lol: za chvilku nám bude rok :srdce: :srdce: U malých lásek bulím jak želva, rodila bych pořád :mrgreen: :roll: 8o :jazyk: teď tu porpdila socka 6té krásné mimi, 5 má po ústavech, nejraději bych ji to mimi sebrala sama a ji rozmlátila hu.. :mrgreen: :mrgreen: jako by mohla za to všechno čím si musíme projít :roll: :roll: Tak ti držím palce a nedej se :hug: :hug: :hug: :hug: stojí to za to
- Autor: hačilka
- Vloženo: 28.09.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána