Vaříme, pečeme, konzervujeme | S čím jíte gnocchi?
Jinak super rychlou omáčku dělám občas ke špagetám, ale šla by určitě i k nokům. Na oleji osmažím nakrájenou cibuli, česnek na plátky a asi 2 velké nahrubo nastrouhané mrkve, přidám protlak nebo rajčata v plechovce, bazalku, osolím, opepřím, trochu osladím, podliju, podusím a nakonec vmíchám plechovku kukuřice. Dělala jsem to jednou jako takovou nouzovku, ale chytlo se to :D
- Autor: NikysekR
- Vloženo: 16.10.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána