Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2017-10-23-14-29-20.png

"@Šouminka":https://www.emimino.cz/profil/souminka/ Já vím jak se cítíš, a chápu tě. Mě se před dvěma měsíci dva dny před ms ukázal krásný duch a stejně to nedopadlo.Tak se snažíme dál. Tady ti posílám mojí hrůzu grafu 8o :roll: :mrgreen: :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...