IMG-20171030-WA0002.jpg
"@Doben":https://www.emimino.cz/profil/doben/ kdo a kde vas operovali v sesti letech? To ještě není ucho dospělé velikosti a je tedy nemožne odhadnout jeho velikost. V létě je tahle operace asi nesmysl. Je vedro špatně se to a hlavně dva měsíce na rekonvalescenci fakt nestačí. Je 18 měsíců 8o
- Autor: DianaAndílek
- Vloženo: 31.10.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána