Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2017-11-05-09-12-06.jpg

"@snažilka2017":https://www.emimino.cz/profil/snazilka2017/ ja už 3 měsíc piju kontryhel a teď jsem zacala také ten drmek, no ja mám grafy ze 3 měsíců a tam byla ovulka určitě, dam sem fotky, ale je pravda ze se bojím aby to zase nebyla cysta :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...