Zpět na web

  • načítám...

Viking_OutdoorNavy_Carrycot.jpg

[citace] **"@Elis6":https://www.emimino.cz/profil/elis6/** píše: A to byla jen hluboká korba a podvozek nebo dvojkombinace? Nevite, který podvozek? [/citace] Hluboká a chassi, do 6 měsíců ditete, precka v tom zimu a potom prikoupim sedaci/napulsedaci/lehací dil/vršek. Kočár je to poctivej, vydrží až 40kg ditete :D Korba má rovnou držadlo, odcvaknutím odepnes od podvozku, zvednes a naložis do auta i s miminkem. :) Držadlo podvozku má několik ruznych pozic, syn 1,94 cm jde a do kočáru nekope, to bylo dulezity :lol:, mamča ditete 1,67 cm si hodně pochvaluje "zivost"kocarku. Přejede bez problémů hory doly, v nákupních střediscích se na fleku vyhýbá všem prekazkam/lidem :mrgreen:. Nafukovací kola-outdoor. Nalevo jsou Vikingove, vpravo Edge. Edit fotky

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...