temperaturegraph.png
Ahoj potřebovala bych poradit měla jsem podle měření BT ovulaci nebo ne? na fertilityfriend mi graf ovulaci ukázal tady zase ne.. měřím teda první měsíc a vím, že je lepší dýl..ale i tak mě zajímá jak na tom jsem..a dnes teplota 36,8 Děkuji za rady
- Autor: vbarav
- Vloženo: 18.11.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána