image.jpg
Ahoj, ja mam hcg < 1,2 U/I co to znamena? Je to negativni vysledek? Dekuju moc!
- Autor: Mila12
- Vloženo: 22.11.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj, ja mam hcg < 1,2 U/I co to znamena? Je to negativni vysledek? Dekuju moc!
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána