Zpět na web

  • načítám...

unnamed.jpg

Ja bych sla do satu, podle me na svatbu patri, i kdyz smart casual pripusti i mene formalni, nez tradicni svatba. Pripadne pekna halenka a kalhoty.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...