unnamed.jpg
Ja bych sla do satu, podle me na svatbu patri, i kdyz smart casual pripusti i mene formalni, nez tradicni svatba. Pripadne pekna halenka a kalhoty.
- Autor: beruska9
- Vloženo: 01.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána