Zpět na web

  • načítám...

IMG_20171202_084706.jpg

"@3HE":https://www.emimino.cz/profil/3he/ no, za pár hodin to bylo lepší, ale ve srovnání s druhým krémem furt dost málo, svezlo by se to určitě... Zkusila jsem želatinový ztuzovac za studena od oetkera. No, na chuť bezva, vůbec to není cítit, ale cítím v krému malé želatinové kousky. Nijak to neva, ale pro cizí nevím, jestli bych to použila, není to stopro hladké jako bývá. Jinak čekala jsem lepší ztuhnutí, použila jsem celý a pořád to není úplně, zas je to výhoda, že to moc nezměnilo ani konzistenci a dort drzi. Přikládám foto :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...