IMG_20171201_201813.jpg
Ahoj holky, přiznám se, že to tu už moc nečtu, ale řekla sem si, že dám vědět, jak se máme :) Štěpi je úžasnňák. Nepláče, dopoledne 2-3h spí a odpoledne taky. Rano spí i do 9 (s přestávkami na jídlo - kdy se nají a hned zase spí) Večer chodí do vany mezi 18-19 spíš v těch 18, sám si to tak nastavil. V 19h je pak tuhej :D Přes den si sam vyhraje ani dece a kolikrát si připadám, že mě vůbec nepotřebuje :D Jen na návštěvě není schopný pořádně zaspat - v kočárku, v posteli, nikde. Tak to bývá takové dlouhé. Je prostě po mě a che mít to svoje :D Dneska třeba celý den u mamky vždy malinko kakal, jen trosku, mezi půlkami a jen co jsme přišli domu, já ho svlékla, začala hygiena, tak to tam pustil :D Je 90% na UM a přikrm má jednou denně. Mám problém do něj nacpat 100g, ale nenutím ho. Když už nechce, tak nechce. Nejvíc mu chutná cokoliv s mrkví a hlavně maso. A losos! Dávám proto, že s příkrmy mi pravidelně kaká a bez nich ne. Jinak bych ho nenutil a počkala. Chci začít pomalu s přesnídávkami ovocnými. Tak uvidíme, co mu zachutná :) A zuby? Jsou už asi 14dni vidět v dásní. Úplně mu tam svítí bílé, má dáseň nahoře nateklou a tvrdou uzdičku, ale stále nic. Jen bez hračky v puse to nejde! :D Jen teda už asi měsíc a kus valcime s opruzeninami mezi půlkami. Máme sudocrem, zásyp na doporučení lékárnice a imazol. Vyměnili jsme i pliny za eko (Dada za Babylove Naturalis). Pres den hodně větráme. Taky mu to vždy přes den skoro zmizi a přes noc (i když ho jednou v noci po cca 7-8h přebaluji) se mu to vždy znovu dost udělá :( Jo a i u nás už je nula stupňů, i když nesnezi a když tak to hned taje nebo prší. Takže jsme vytáhli sporťák a fusak :) Jinak mamce to dopadlo dobře. Nádor je maly, bez metastáz a v neděli večer nastupuje do špitálu a v pondělí na OP. Prý to bude děsná řezničina, ale bude zdravá :) Zasíláme pozdravy a fotečky :)
- Autor: popc0rn
- Vloženo: 02.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána