20171202_203702-1.jpg
Zdravím všechny maminky, sousedce, které se narodila holčička jsem dnes vyrobila takovouto ozdobu na její kočárek. Ručně jsem ji malovala na pravou hovězí kůži. Byla z ní(a snad to nehrála) nadšená. Já tyto ozdoby doteď vyráběla jen na kabelky typu Obag, ale dostala jsem nápad je dělat i pro miminka a jejich maminky. Myslíte, že by o ně mohl být zájem i u jiných maminek? Děkuji za odpovědi :hug:
- Autor: Jitkam
- Vloženo: 02.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána