Zpět na web

  • načítám...

IMG_20171204_214429.jpg

Ahoj holky, co myslite? Jsem 11 dpo, rano jsem delala test a nic a vecer jsem testla citlivost 25 a vyskocil duch v limitu..mela jsem ale v lete cystu, ktera odesla,,bojim se ze ji mam zase a raduju se zbytecne :zed: foto pridavam

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...