IMG_20171204_214429.jpg
Ahoj holky, co myslite? Jsem 11 dpo, rano jsem delala test a nic a vecer jsem testla citlivost 25 a vyskocil duch v limitu..mela jsem ale v lete cystu, ktera odesla,,bojim se ze ji mam zase a raduju se zbytecne :zed: foto pridavam
- Autor: Jitulaa
- Vloženo: 04.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána