Screenshot_2017-12-08-17-34-09-632.jpeg
"@andelka83":https://www.emimino.cz/profil/andelka83/ ahojky jak poznám 3fazovou křivku? Je toto 3fazova? mám takovéto stupňovité "pády" a "vzestupy" poprve psala jsem sem před pár dny že mi ff označil ovu až na 19dc ale pocitově byla podle bolesti už 18dc udelala jsem graf na wz a ten ji vyznačil správně podle me
- Autor: snažilka2017
- Vloženo: 08.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána