prosinec.jpg
Hezký večer, prosím o zhodnocení grafu, tuším správně, že jde o anovulační cyklus? Zřejmě další cyklus v háji, že? Předem děkuji za názory. :kytka:
- Autor: Fabienka
- Vloženo: 08.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána