IMG_0783.JPG
...to byla moje kočanda :lol: jak si jí bývalý bral, to byla jako scéna, když matkám obebírají děti :? ale má se s ním dobře, tak mě to tolik netrápí...ale se mnou by jí bylo samozřejmě nejlépe ;) :kytka:
- Autor: axlpol
- Vloženo: 11.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána